Home >

Samen bij al uw vragen.

Hulp bij Dementie

Westelijke Mijnstreek

* Verplichte velden

Inge Jochem

Ketenregisseur Hulp bij Dementie Westelijke Mijnstreek.

T 06 51744388

E ingejochem@mcc-omnes.nl

Manon de la Croix

Managementassistent Hulp bij Dementie Westelijke Mijnstreek.

T 06 42984662

E manondelacroix@mcc-omnes.nl

Andrea Hendricks-van Buggenum

Huisartsenpraktijk Limbricht | Huisartsenpraktijken Sittard: Limbrichterveld, Overhoven-Hoogveld, Sanderbout en Silverstaete.

T 06 13991056

E and.vanbuggenum@zuyderland.nl

Angelique Verspagen

Huisartsenpraktijk Born | Huisartsenpraktijk Buchten | Huisartsenpraktijk Grevenbicht.

T 06 14258237

E a.verspagen@zuyderland.nl

Annemiek Smit

Huisartsenpraktijken Geleen: Medisch Centrum Kluis en Dircks-Bergmans.

T 06 50089285

E a.smit@cicerozorggroep.nl

Brigitte Pistorius

Huisartsenpraktijken volgen.

T Volgt

E Volgt

Carol Ferwerda

Huisartsenpraktijken Puth, Oirsbeek en Schinnen.

T 06 83807025

E c.ferwerda@cicerozorggroep.nl

Caroline Schwiebert

Huisartsenpraktijken volgen.

T 06 83177739

E c.schwiebert@zuyderland.nl

Daisy Kraus

Huisartsenpraktijken Geleen: Oud Geleen en Cornips.

T 06 53717162

E d.kraus@cicerozorggroep.nl

Debby van Beers-Vijgen

Huisartsenpraktijken Sittard: Kleine Steeg en de Stadspraktijk (Hobma-Cals-Machielsen).

T 06 22037579

E d.vijgen@zuyderland.nl

Eline Ament

Huisartsenpraktijk Born | Huisartsenpraktijk Buchten | Huisartsenpraktijk Grevenbicht: Martinez | Huisartsenpraktijk Obbicht | Huisartsenpraktijk Nieuwstadt.

T 06 46411944

E e.ament@zuyderland.nl

Frenky Gisbertz

Zorgcoördinator Casemanagers Dementie.

T 06 82800102

E f.gisbertz@zuyderland.nl

Imke Keulen

Huisartsenpraktijken Sittard: Kleine Steeg, de Stadspraktijk (Hobma-Cals-Machielsen), Haag-Sittard en Medisch Centrum Sittard Oost.

T 06 83177744

E i.keulen@zuyderland.nl

Jelte van de Laar

Huisartsenpraktijken Puth en Oirsbeek | Geleen: Oud Geleen en Medisch Centrum Kluis.

T 06 50026117

E j.van.de.laar@cicerozorggroep.nl

Lianne Gelissen

Huisartsenpraktijken Geleen: Medisch Centrum Lindenheuvel en Sanders.

T 06 14313664

E l.gelissen@vivantes.nl

Lieke Kuiper

Huisartsenpraktijken Susteren: Feurtherpoort, Reinoud en Macco | Huisartsenpraktijk Urmond.

T 06 46411572

E l.kuiper@zuyderland.nl

Lieke de Vos

Huisartsenpraktijken Susteren: Feurtherpoort, Reinoud en Macco | Huisartsenpraktijk Urmond.

T 06 46411946

E li.devos@zuyderland.nl

Linda Weijers

Huisartsenpraktijken Stein: de Greef en van Steyn. Huisartsenpraktijk Beek: Proosdijveld.

T 06 20603539

E l.weijers@zuyderland.nl

Lizzy Derhaag - Heutmekers

Huisartsenpraktijk Amstenrade: Severens | Huisartsenpraktijk Geulle | Huisartsenpraktijk Spaubeek.

T 06 50088002

E l.heutmekers@cicerozorggroep.nl

Lydia Gelissen

Huisartsenpraktijken Geleen: MC de Kluis, Cornips en Boode | Gezondheidscentrum Neerbeek | Huisartsenpraktijk Spaubeek.

T 06 50026085

E lfj.gelissen@cicerozorggroep.nl

Marijke Jacobs-Taalman

Huisartsenpraktijken Elsloo: Bandkeramiek en Dorine Verschure | Huisartsenpraktijken Stein: Steinder Huisartsenpraktijk en van Proosdij - Leistra.
Huisartsenpraktijken Geleen: Dirkx en Bergmans

T 06 38169230

E m.jacobs@vivantes.nl

Marleen Brandsema

Huisartsenpraktijken Geleen: Munstergeleen | Hartje dorp.

T 06 51236821

E m.brandsema@zuyderland.nl

Marina Siegers

Huisartsenpraktijken Amstenrade: Severens, Schinnen en Spaubeek.

T 06 83237208

E m.siegers@cicerozorggroep.nl

Mirjam Viguurs

Huisartsenpraktijken Geleen: Medisch Centrum Kluis, Oud Geleen en Boode.

T 06 50159497

E m.viguurs@cicerozorggroep.nl

Nicole Janssen

Huisartsenpraktijken Geleen: Dirckx-Bergmans en Lindenheuvel.

T 06 81272531

T n.janssen@vivantes.nl

Paul Bronckhorst

Huisartsenpraktijken Elsloo: Bandkeramiek en Dorine Verschure | Huisartsenpraktijken Stein: Steinder Huisartsenpraktijk en Huisartsenpraktijk van Proosdij - Leistra.

T 06 42097985

E p.bronckhorst@vivantes.nl

Peter Vervuren

Huisartsenpraktijken Beek: Proosdijveld en Beek Centrum | Huisartsenpraktijken Munstergeleen: Hartje Dorp en Munstergeleen.

T 06 12505061

E p.vervuren@zuyderland.nl

Simone Lemmens-Schulpen

Huisartsenpraktijk Limbricht | Huisartsenpraktijken Sittard: de Baandert, Limbrichterveld, Sanderbout en Silverstaete.

T 06 46411539

E s.schulpen@zuyderland.nl

Sylvana Spiertz

Huisartsenpraktijk Urmond | Huisartsenpraktijken Susteren: Reinoud kliniek, Macco en Feurtherpoort | Huisartsenpraktijk Nieuwstadt | Huisartsenpraktijk Sittard: Overhoven-Hoogveld.

T 06 46411613

E sy.spiertz@zuyderland.nl

Yvonne Paulsen

Huisartsenpraktijken Sittard: Gezondheidscentrum Haagsittard, de Baandert en Medisch Centrum Sittard Oost.

T 06 83177912

E y.paulssen@zuyderland.nl

Yvonne Schulpen-Derks

Huisartsenpraktijken Buchten; Obbicht; Huisartsenpraktijk Grevenbicht: Martinez.

T 06 10858942

E y.derks@zuyderland.nl

Scroll to Top

Cookies

Laat ons weten welke cookies we mogen plaatsen. Wanneer essentiële cookies aanklikt verzamelen wij geen persoonsgegevens en help je ons de site te verbeteren. Wanneer je Cookies accepteren aanklikt krijg je een optimale website ervaring. Meer over privacy & cookies.